Печатно-штампельна продукція

Для кожної категорії професії ми робимо індивідуальний зразок, законодавчо правильно оформлений. Це печатка для лікарів, адвокатів, нотаріусів, підприємців, підприємств, громадських організацій і юридичних осіб. Ми є законодавцем моди і джерелом нових інноваційних натхнень в області інновацій і чогось нового в виготовленні печаток та штампів, розробки складних візерунків, прихованих захистів, прихованих ультрафіолетових міток. Наші досвідчені фахівці швидко і завжди вчасно допоможуть вам в виготовлення дублікатів печатки, тоді коли ви втратили свій оригінальний макет або печатка прийшла в непридатність.

Кожен клієнт буде здивований прекрасним сервісом і грамотному підходу до кожного клієнта. Ми завжди зробимо краще і за кращою ціною. Все це завдяки новітнім технологіям в області виготовлення печаток і штампів та професіоналізму наших фахівців.

Будь-яка сучасна компанія, незалежно від її величини і організаційно-правової форми, має власні круглі печатки та штампи. Навіть індивідуальному підприємцеві, який реалізує товар, необхідно мати власну печатку.

Створення нової фірми або відкриття філії вже існуючої компанії передбачає оформлення засновницьких документів, відкриття банківського рахунку укладення договорів і створення іншої документації з обов’язковим засвідченням круглою печаткою організації. Іншими словами, печатка надає будь-якого документу юридичну силу, ось чому вимоги до її виготовлення надзвичайно високі. Крім того для замовлення печатки потрібен цілий пакет документів, що підтверджують приналежність реквізитів, логотипу, товарного знака, нанесених на її поверхню.

Одночасно з печаткою замовляються і прямокутні або круглі стандартні штампи, які носять лише інформативну функцію. Ці пристосування прискорюють і полегшують заповнення бланків, накладних, підписання договорів, коли необхідно нести в документ реквізити організації. Зазвичай круглі штампи містять найменування та юридична адреса організації. Для того щоб замовити такий штамп, достатньо листа, підписаного генеральним директором і головним бухгалтером і завіреного печаткою фірми. На відміну від круглих печаток штампи не мають ніякої юридичної сили.

Будь-який діловодний процес не обходиться без штемпельних аксесуарів. Особливо актуальне використання штампів, коли потрібно проставити дати на великій кількості документів. Саме для цієї мети використовуються датери.

Датери дозволяють швидко проставити число на документи за допомогою штемпельної фарби. Дата змінюється за допомогою спеціального коліщатка. Датери дозволяють вибрати український, російський, англійський мови, або цифровий формат. Використовуючи датер самонабірний, користувач самостійно набирає необхідну комбінацію цифр і букв.

Наші менеджери дадуть відповідь на всі питання по телефону або в онлайн-режимі і допоможуть вибрати датер для Вашого офісу.

Екслібрис – книжковий знак, який свідчить про належність книги певному власнику. Сьогодні їх ставлять не тільки на сторінках книг, але і на обкладинках дисків і касет.

Екслібрис – це оригінальний і незвичайний сувенір, який приємно подарувати начальнику, колезі, партнеру.

У нашому каталозі Ви можете підібрати вподобаний Вам варіант екслібриса, який буде відредагований за Вашими побажаннями. Ви також можете зробити замовлення на індивідуальну розробку макету екслібриса або надати вже готовий варіант.

Рукоятку для екслібриса Ви можете вибрати з нашого каталогу, де представлені різні варіанти: від найпростіших до креативних, від демократичних до ексклюзивних.

Нумератори – це вид штемпельної продукції, який широко затребуваний в діловодстві багатьох галузей. Видавництва і типографії застосовують у своїй діяльності нумератори, різні виробництва також не можуть обійтися без цих пристроїв.

Якщо розглядати всі вироби штемпельної продукції, такі, як нумератори, то можна виділити три основні різновиди.

Нумератор ручний. Недорогі пристрої, числа в яких необхідно міняти вручну. З переваг ручних нумераторів можна назвати не тільки вартість, але надійність і простота.

Нумератор автоматичний. Дуже зручний, якщо нумерувати доводиться багато. В автоматичному нумераторі цифри змінюються послідовно з кожним натисканням. Також цифри можуть змінюватися відповідно до заданої програми.

Напівавтоматичні нумератори. У пристроях за прикладом з ручним нумератором відсутня автоматичний механізм зміни номера, однак вони оснащені штемпельною подушкою.

Хочете придбати хороший нумератор? У нашій компанії до Ваших послуг широкий асортимент нумераторів. Ми пропонуємо найкращі ціни, відмінна якість нумераторів, а також зручність при покупці.

Штемпельні аксесуари впливають на роботу не менше самої штемпельної продукції. Погодьтеся, що від якості штемпельною фарби цілком залежить якість відбитка, а від футляра для друку – зручність в роботі, що також важливо. Будь-який аксесуар, будь то подушка штемпельна змінна або футляр для круглої печатки, можна придбати у нас.

На нашому сайті Ви знайдете все, що необхідно в діловодстві для отримання якісних відбитків печатки, штампа, нумератора та інше.

Розхідні матеріали для печаток та штампів

 • Штемпельна фарба для печатки і штампу, яка використовується на звичайному офісному папері. Штемпельна фарба пропонується в широкому асортименті кольорів, тож можете вибрати на ваш смак.
 • Універсальна штемпельна фарба для використання на різних видах паперу (наприклад, дизайнерської), на дереві, металі, поліетилені та інше. Ці матеріали не поглинають вологу, тому на них використовується фарба штемпельна на спиртовій основі. При проставленні відбитка за допомогою такої фарби, спирт миттєво випаровується, а фарба на відбитку засихає. Таким чином, штемпельно спиртова фарба допомагає наносити логотип, номер партії або дати на товари з будь-яких матеріалів.
 • «Невидима» штемпельна фарба для нанесення міток на папір і шкіру.
 • Подушки змінні. Змінна подушка для друку, обрана з асортименту даних виробників, має найкращою якістю. Змінні подушки продаються в нашій компанії за найкращою ціною.
 • Настільні штемпельні подушки.
 • Штемпельні настільні подушки для спиртових фарб.
 • Футляр для друку, купити який можна в широкому асортименті.

Засоби для опломбування служать для захисту, запобігання несанкціонованого доступу і контролю ще з давніх часів. До того ж, поряд з сучасними засобами, до сих пір застосовуються ті, які розроблялися кілька століть назад. Наприклад, широко популярні свинцеві пломби, для яких, звичайно ж, потрібно купувати пломбіратор свинцевий.

Замовити пломбіратор та інші засоби для опломбування можна недорого.

У нас Ви можете замовити і купити такі засоби для опломбування, як:

 • Пломбіратори для свинцевих пломб з гравіюванням.
 • Пломбіратори для п/е стрічки.
 • Пломбіри під пластилін.
 • Пломбіри під сургуч.
 • Тубуси для зберігання ключів.
 • Пломбувальні чаші.
 • Свинцеві пломби.
 • Металевий дріт.

Для вашої зручності ми можемо надіслати замовлену Вами штемпельну продукцію у різні куточки України, скориставшись послугами Нової Пошти (отримувачем вказується: організація, ФОП, директор, засновник, тощо). Для доставки печатки по Україні Вам необхідно буде сплатити вартість послуг кур’єрської служби.

Для того, щоб замовити у нас печатку Вам необхідно:

 • Свідоцтва або Виписки про державну реєстрацію;
 • Паспорт директора або суб’єкта підприємницької діяльності (1 -2 ст.), якщо керівника представляє довірена особа, копія доручення.

Додатково

 • для лікарів – диплом або сертифікат
 • для адвокатів – свідоцтво
 • для спеціалістів – сертифікати, посвідчення і т.п.
 • для довіреної особи – довіреність нотаріальна або завірена печаткою організації та підписом керівника.

Дистанційне замовлення по електронці з попереднім погодженням макету печатки.

Оплата може здійснюватись, як готівкою, так і по перерахунку.

З 21 лютого 2011 дозволу міліції на виготовлення печаток не потрібно.