Поліграфія

Рано чи пізно фізична особа чи молода фірма замислюється про необхідність «розжитися» поліграфічною продукцією, адже писати контакти на аркуші вручну це не солідно, а розповідати про акції на словах – не сучасно. Саме тоді на допомогу приходить рекламне агенство «Вітрина Волині», яке забезпечить вас всіма необхідними видами поліграфічної продукції.

Візитки – це носій персоналізованої інформації про людину, компанію, фірму, організацію. Візитки широко використовуються в бізнесі, на офіційних зустрічах, заходах, презентаціях і переговорах, для надання необхідної контактної інформації своїм майбутнім клієнтам. Дизайн візитки може бути різноманітним, відповідно до індивідуальних переваг власника або брендованого стилю компанії.

Візитки зараз є одним з головних атрибутів сучасної бізнес людини. Компактний і зручний носій важливої ​​персональної інформації, візитна картка створює переконливу рекламу Вам або вашій організації, ексклюзивний дизайн і матеріал на якому друкуються візитки тільки посилять ефект впізнаваності. Серйозні компанії звертаються для виготовлення візиток тільки до професійних виконавців. Виготовлення візиток – це одна з найголовніших завдань РА «Вітрина Волині». Виготовлення візиток для вас – це індивідуальна творча робота, ми розробляємо для вас унікальний дизайн, радимо вам при виборі паперу.

Ви самостійно можете завантажити у нас шаблони візиток в зручній для вас програмою. І вислати нам по електронній пошті або приїхати до нас в офіс для того, щоб виготовлення візиток було виконано в найкоротші терміни.

«Вітрина Волині» звикла орієнтуватися виключно на високий стандарт, якість і на оригінальний метод оформлення друкованої продукції. Ціна візитки залежить від того паперу який ви вибрали і способу післядрукарської обробки.

Фірмові бланки – частина корпоративного стилю, обличчя Вашої компанії і невід’ємна частина діловодства. На фірмовому бланку розміщується логотип компанії і її реквізити. Стандартний формат бланків – А4 (210х297 мм) і А5 (148х210 мм), папір офсетний або крейдований.

Друк фірмових бланків доцільно проводити методом офсетного друку, тиражем від тисячі примірників.

Наш досвід – гарантія того, що Ваші фірмові бланки будуть виглядати солідно і красиво.

Можливо, атрибутика Вашої компанії потребує редизайну? При необхідності дизайнери нашої компанії розроблять окремо логотип або весь фірмовий стиль в комплексі. Для того, аби ваші фірмові бланки виглядали достойно.

Надрукувати флаєри в компанії «Вітрина Волині» ви можете в будь-якій кількості і в будь-якому розмірі. Офсетний, цифровий або ротаційний друк флаєрів з нами гарантує вам якість і терміни виконання замовлення.

Флаєр – це вид поліграфічної продукції, який інформує покупця про продукцію / послуги і надає можливість отримання знижки на певний товар. Всі елементи дизайну і текстового оформлення повинні привертати увагу цільового споживача з перших секунд.

Переваги замовлення друку флаєрів в РА «Вітрина Волині»:

 • допомога в підборі оптимального тиражу, розміру і способу друку;
 • підбір дизайну Ваших флаєрів;
 • гарантія високої якості рекламної поліграфії;
 • швидке виконання замовлення;
 • гнучка цінова політика – співпраця з нами допоможе Вам досягти результату вже сьогодні!

Плакат – листове виріб, як правило з одностороннім друком на папері щільністю 115-200г / м2.

Плакати часто використовуються на афішах, в промо-акціях, як вкладиші в журнали і т.д.

Наша друкарня пропонує друк плакатів будь-яким тиражем і будь-яким форматом.

Основні характеристики плакатів:

1). Барвистість плаката. Кількість фарб, використовуваних при друку плаката. Як правило, використовують 4 або 1 фарбу. Під “4” мають на увазі повнокольорове зображення (CMYK), під “1” – друк в один колір (як правило, чорний). Найпопулярніші варіанти комбінації:

4 + 0 (кольорове з одного боку, з іншого – без друку),

1 + 0 (чорно-біле з одного боку, з іншого без печатки)

 • Формат плаката. Формат плаката. Це є розмір готового плаката в ширину і довжину. Найбільш популярні: А1, А2, А3.
 • Папір для плаката. Вид паперу, який використовується при друку плаката.

Ми пропонуємо популярні крейдовані папери глянець / мат і офсетні папери різної щільності: від 80г / м2 до 300г / м2.

Рекламна поліграфія – дуже тонка штука – треба бути яскравою, що запам’ятовується, ефективною – і, в той же час, не напружувати і не дратувати потенційного покупця. Як зробити так, щоб Ваша реклама радувала людини, нагадувала про себе часто і ненав’язливо?

Відповідь проста – потрібно замовити друк перекидних календарів з Вашої фірмовою символікою (логотипом, стилем, і т. Д.). Якщо у Вашої фірми вже є макет дизайну, то відправляйте його на друк без зволікання.

Існує великий вибір типів наших виробів, які використовують в залежності від цілей рекламної кампанії:

 • Настінні (перекидні, квартальні, плакати);
 • Настільні (перекидні, «будиночки»);

Кишенькові.

 • Настінні, настільні календарі – Ваша реклама розміщена на вільному друкованому полі виробу та її бачать щодня, причому не тільки ті, кому Ви його подарували, а також всі їх клієнти, співробітники та всі, кому він може знадобитися. Даний тип рекламної поліграфії є ​​іміджевим і говорить про солідність компанії. Дуже ефективний при роботі з дилерами, філіями – показує підтримку і корпоративний дух Вашої фірми.
 • Кишеньковий календар – друк таких виробів підійде для масових рекламних акцій, коли потрібно досягти максимального ефекту за рахунок поширення Вашої інформації (фірмового стилю, контактних даних, новинки, знижки та ін.) великій кількості потенційних покупців. Крім сітки дат можна надрукувати ще іншу корисну інформацію.

І, найголовніше, Вашу рекламу будуть бачити велика кількість потенційних покупців або партнерів цілий рік. Для порівняння – розміщення рекламного блоку в журналі з гарною якістю поліграфії на 365 днів в рік обійдеться Вам в приблизно 10-15 разів дорожче. Крім того, корисність рекламного носія (Ви просто шукаєте потрібні Вам дати, а не розглядаєте рекламні оголошення) викликає повагу і лояльне ставлення до даного продукту таким чином клієнт щось обирає, а не намагаєтеся йому це продати. Тобто реклама не нав’язлива і не агресивна).

Каталог – переплетений або зброшурований друкований виріб, що містить систематизований перелік товарів або послуг розрахований на тривале використання. Каталоги можна розділити на два основних види: товарний каталог і презентаційний каталог (презентер). Товарний каталог – систематизована послідовність описів, зображень, технічних характеристик продукції, товарів або послуг. Презентаційний каталог – видання, що містить інформацію про фірму, напрямки діяльності, реалізовані проекти, плани на майбутнє тощо. Вміст презентера може коригуватися в залежності від призначення (для потенційних інвесторів, для клієнтів, для мас-медіа і т. п.) виготовлення каталогу з залученням наших професійних дизайнерів, на нашому висококласному, сучасному поліграфічному устаткуванні гарантує Вашим каталогом ефективне використання. Друк каталогів в нашій друкарні виконується з найвищою якістю і в мінімальні терміни.

Можлива доставка Новою Поштою у будь-яке відділення міста та країни за вашим бажанням   (отримувачем вказується: організація, ФОП, директор, засновник, тощо). Для доставки печатки по Україні Вам необхідно буде сплатити вартість послуг кур’єрської служби.