Зовнішня реклама

Зовнішня реклама повинна не тільки привертати увагу користувача, але й бути агресивною та не нав’язливою. Рекламне агентство «Вітрина Волині» пропонує саме такі види зовнішньої реклами.

Об’ємними літерами називають вид реклами, що представляє собою набір конструкцій у вигляді букв і знаків.

Перевага такого виду зовнішньої реклами, як букви з металу – міцність, довговічність, стійкість. Однак не слід забувати, що такі конструкції мають чималу вагу.

Букви пластикові легко забарвлюються в будь-який колір, не втрачають своїх експлуатаційних якостей протягом тривалого часу, вартість об’ємних літер з таких матеріалів нижче вартості букв з металу.

Виготовлення об’ємних літер з пінопласту – швидкий і дешевий спосіб оформити інтер’єр торгового приміщення, офісу або виставкової композиції.

Ростові фігури досить швидко знайшли своїх шанувальників в царині рекламного креативу. Вони можуть бути виготовлені у вигляді кухарів, кінозірок чи політичних діячів. Все буде залежати від того, що конкретно рекламується.

Головною особливістю ростової фігури є її розмір. Він дуже великий, тому не помітити її просто не можливо.

Виготовлення ростових фігур – це цікавий, творчий процес. Довіряти його потрібно тільки досвідченим людям, а ми такими є. Наші фахівці можуть створити що завгодно, і це без винятку буде працювати на вашу репутацію.

Якщо вас зацікавив даний вид реклами ви можете проконсультуватися з нашими фахівцями.

Штендер – одностороння або двостороння виносна рекламна конструкція, яку розташовують в місцях з великою кількістю пішоходів поблизу різних бізнес об’єктів, таких як магазинів, ресторанів, торгових центрів і «заманює» рекламною інформацією перехожих. Перевагою такого рекламного носія є – простота установки і узгодження, а головне доступна вартість такого виду реклами.

Основа штендера – металевий каркас різних форм. До каркаса кріпиться основа, яка виконана з пластика, оцинкованого металу, алюмінієвої композитної панелі, на яку наноситься інформація спеціальними самоклеючими плівками. Також, ви можете замовити у нас штендери для написання оголошень крейдою.

Куточок споживача – це спеціальний стенд, на якому розміщується вся необхідна і корисна для покупців і відвідувачів інформація.

Для зручності зберігання документів на куточку споживача є спеціальні кишені різних розмірів з оргскла або полікарбонату.

Ми виготовляємо куточок споживача за індивідуальним замовленням. Розмір, конфігурації, дизайн і кількість кишень в куточку споживача залежать виключно від побажань замовника. Куточок споживача може бути навісним настінним або ж окремо стоїть на ніжках на підлозі. Перевага підлогового куточок споживача полягає в тому, що його легко пересувати з місця на місце і встановлювати там, де зручно на даний момент.

Транспортна реклама давно довела свою ефективність, багато компаній у всьому світі вибирають саме цей вид розміщення.

Основними перевагами такого виду реклами визнані:

  • широке сегментоване охоплення аудиторії;
  • високі показники ефективності реклами;
  • низька вартість рекламного контакту;
  • широкі можливості для креативу.

Зберігаючи всі переваги повного брендування, орендування транспорту істотно заощаджує вартість виробництва. Ефективно доповнює або замінює програми зі стандартними щитами 3х6м в зовнішній рекламі.

Інформаційні стенди – вид зовнішньої реклами, в більшості своїй використовуються всередині приміщення.

Інформаційні стенди легко збираються, підлягають швидкому монтажу та демонтажу. Стенди легко транспортувати і, як правило, вони мають невеликі габарити.

РА “Вітрина Волині” пропонує виготовлення інформаційних, інтер’єрних стендів, стендів для шкіл і магазинів, а також проектування ексклюзивних стендів, монтаж і ремонт стендів.

На нашому підприємстві ми виготовляємо стенди різних розмірів з ПВХ, пластику, оргскла тощо. Виготовлення стендів включає в себе дизайн стенду, інформаційних місць, вибір матеріалу, саме виготовлення стенду, монтаж. Виготовлення стендів – це творчий процес. Професійний дизайн стендів, налагоджене складальне виробництво і наш кваліфікований персонал – запорука високої якості продукції.

Замовивши в нашій компанії виготовлення стендів, ви можете бути впевнені в тому, що робота буде виконана нами точно в строк.

Друк на полотні в РА «Вітрина Волині» це:

  • правильною передачею кольору – кольору друку будуть максимально відповідати кольорам відображаються на Вашому моніторі;
  • довгий термін служби – друк на полотні не вигоряє і не змивається;
  • висока якість друку і яскраві кольори фарб;
  • ціни від виробника;
  • екологічно чисті, УФ-стійкі чорнило;
  • відмінна ідея подарунка.

Сучасне якісне обладнання на відміну від звичайних “побутових принтерів” дозволяє нам значно знизити собівартість картин, в той час як наша друк на полотні дуже високої якості. При виробництві картин ми використовуємо високоякісне вологостійке полотно. Це дуже важливо, оскільки при зміні вологості наше полотно не схильне до деформації, тому термін експлуатації наших готових картин на підрамнику в інтер’єрі – не обмежений.

Також наша компанія здійснює друк наклейок на самоклейкій плівці ПВХ і на перфорованої самоклейкій плівці.

Наша самоклеюча плівка володіє відмінним клейовим шаром, підтримує друк високої якості і при правильній експлуатації призначена для тривалого застосування.

Плівкою можна обклеювати будь-яку гладку, суху, очищену і знежирену поверхню.

Крім того ми пропонуємо нашим клієнтам широкоформатний друк на банерах:

За рахунок своєї структури литої банер зручно склеювати один з одним, тому литий банер рекомендується застосовувати для виробів великих розмірів, що складаються з декількох частин (наприклад для друку постерів розміром 8мх15м). Якщо ж друк на банері можна здійснити цільним шматком без склеювання і не сильно великих розмірів, ми рекомендуємо застосовувати ламіновану банерну тканину.

У разі необхідності друку на великій площі ми надаємо послуги друку на банерній сітці.  Завдяки перфорації її вага значно менше звичайного банера, вона добре пропускає вітер, не створюючи “парусність”, а також добре пропускає світло.

Друк банерів ми здійснюємо фірмовими оригінальним чорнилом, що робить надруковане зображення стійким до ультрафіолетових променів і механічного пошкодження, таким чином друк на банері не вицвітає і залишається яскравим протягом багатьох років.

Брендування торгових точок.

На відміну від інших джерел реклами, споживачеві складніше уникнути контакту із зовнішньою рекламою безпосередньо в точках продажів.

«Вітрина Волині» пропонує індивідуальні проекти оформлення магазинів і оформлення місць продажів. Ми задіємо прекрасний дизайн вашого магазину, дизайн місця продажу, оформлення вітрин, вхідної зони, брендування торгового обладнання.

Рекламне оформлення торгової точки, яке ми вам надамо, послужить ефективним інструментом просування бізнесу.